Yedek Parça İmalatı

Pres Yedek Parça İmalatı

Eksantrik mil imalatı, kavrama ve fren grupları imalatı, dişli ve yatak gruplarında büyük ve küçük çaplarda imalatlar, kızak ve balata imalatı ve revizyonu, sonsuz dişli ve büyük ebatlı vida ve elma vida imalatları Hanata mekanik üretim departmanı tarafından yönetilir ve eksiksiz teslim edilerek, yerinde montaj ve bakım desteği ile birlikte verilmektedir. Pres yedek parçaları ihtiyaçlarınız için projeli veya projesiz keşif desteğimizden ve tekliflerimizden faydalanmak için mail veya telefon ile randevu alabilirsiniz.

Hidrolik pres pistonları, piston honlama işleri, keçe ve sızdırmazlık elemanlarının değiştirilmesi, pompa ve bileşenlerin hız ve basınca göre seçimi ve revizyonu, hidrolik pres hızlandırma, hidrolik piston imalatı ve diğer pres parçaları şirketimiz bünyesinde imal edilmektedir.


Rüzgar Santrali Yedek Parça İmalatı

Döner alanların, hareketli parçaların, bronz ve çelik aktarma elemanlarının tamamı Hanata üretim sahasında üretilerek yerlerine montajı gerçekleştirilir. Bağlantı elemanları ve özel çeliklerden imal edilen vida ve dişliler yedek parça ve kırılma anında hızlı ve kaliteli çözümler