HAKKIMIZDA

Misyon – Vizyon

Misyon ; Enerji ve üretim makinalarına sahip tüm sektörlere bakım- onarım- kurulum hizmetlerini uluslararası kalite standartlarında sunmak ve bu standartları sürekli iyileştirmek.

Vizyon ; Sürekli iyileştirme ve artan verimlilik yaklaşımlarımız doğrultusunda tüm paydaşlarımıza “DEĞER” katan bir kuruluş olmak.

İş Güvenliği Yaklaşımı

Kaynak tüketimi esnasında en büyük kaynağın “insan gücü” olduğunun bilincinde ve sorumluluğunu taşıyan bir yaklaşım ile, sağlıklı üretim sağlıklı bireyler ve doğal olarak bu dengeyi korumak için yapılacak hizmetlerin tümünde HANATA ailesi olarak hizmet vermekteyiz. Bakım faaliyetleri ve tüm makina kurulum hizmetlerimiz “önce insan” prensibine dayandırılmaktadır.

Kalite Yaklaşımı

“Kaliteli ve zamanında iş yapmak” prensibi ile yönetilen HANATA şirketi; tüm süreçlerini, müşteri memnuniyetinin en üstte tutulduğu, ekonomik ve hızlı çözümler üreten hizmetler sunması ile ve en önemlisi Kaliteden kesinlikle taviz vermeden desteklemiştir. Bizler müşterilerimizi “kendimizden” görmekteyiz. Tüm paydaşlarımız HANATA ismini “DEĞER KATAN” olarak gördükçe mutlu olmaktayız.

Bilgi Güvenliği Yaklaşımı

Çalıştığımız sektörlerin tamamında, en küçüğünden en büyük projelerin yönetilmesine, müşterilerimize ait bilgi ve teknolojiler, yapılan işler, kullanılan ve gözlemlenen tüm değişkenler sadece müşterimize aittir. Bunun korunması ve gizliliği HANATA markası için de çok büyük bir unsur ve güvenilirlik sebebidir. Savunma Sanayi, Enerji Üretim ve Otomotiv Sektörleri başta olmak üzere tüm diğer sektörlerde ki müşterilerimiz yaptığımız gizlilik anlaşmaları ile HANATA şirketinin nedenli konuya önem gösterdiğini bilmekte ve bu konudan memnuniyet duymaktadırlar.

Güvenilirlik ve Zamanında Teslim

Güven olgusu ve onaylanan projenin yönetim süreçleri kazandığımız ve kazanacağımız tüm maddi faydalardan önce gelir. Bizler biliyoruz ki proje yönetimi ve teslimi bu iki unsur ön planda yapıldığı takdirde en büyük reklam ve tanıtım faaliyetidir. Fiziksel olarak yapamayacağımız veya süreci yönetemeyeceğimiz hiçbir projede Teklif veren olmadık. Bu süreçler HANATA şirketinin güçlü ve verdiği sözü tutan görüntüsünün oluşmasında en büyük unsurlardır.