Fabrika ve Tesis Kurulum

Otomotiv Fabrikası veya Yan sanayi Kurulumu

İhtiyaç duyulan Hidrolik, pnömatik ve elektrik hatlarının proje dosyası tarafımıza verildiği taktirde anahtar teslimi projeler yönetmekteyiz. Makina yerleşiminin optimum fayda ile yerleşimi ve devreye alınması yine tarafımızdan verilen hizmetler arasındadır. Metal işleme makinaları, robot hatları bunların başında gelir.

 

Savunma ve Havacılık Fabrikası Kurulumu

Özel prosesler gerektiren ve çok hassas geometrik ayarların gerekli olduğu sektörlerden biridir. Bu hassasiyet birinci öncelikli unsur ve proje yönetim yaklaşımını oluşturur. Mermi ve mühimmat imalatı yapan veya uçak gövdesi ve motoru konularında faaliyet gösteren kamu ve özel kuruluşları yerli ve yabancı ortaklı firmalar ile mühendis kadromuzun tam uyum içinde çalışabilir olması Hanata projelerini farklı kılar. 

 

Enerji Üretim Tesis Kurulumu

Rüzgar santralleri ve Günes Panelinden elektrik üretimi elde etmek amaçlı tesislerin alt yapı ve üst yapı çalışlarında projelerimiz mevcuttur. Mühendis kadromuz ve partner firmalarımız dünya markaları olan bu tesislere hizmet vermektedir. Projeler ağır kaldırma ekipmanlarının sunulması, zemin tesviye edilmesi dahil bir çok ayrıntılı çalışmayı da bünyesinde bulundurur.

 

Özel Projeli Tesis Kurulumu 

Mekanik ve çelik konstrüksiyon temelli kule, bina ve diğer tüm endüstriyel tesislerin proje yönetimi Hanata Teknik proje departmanı tarafından anahtar teslimi olarak sağlanmaktadır.