Elektrik ve Otomasyon

Metal İşleme Makinaları Elektrik Bakım ve Otomasyon

Kurulum faaliyetlerinin en önemli unsurlarından biri de otomasyon ve optimum şartlarda güvenli bir elektrik hattının makinaya kazandırılması ve elektrik bakım faaliyetlerinin eksiksiz yerine getirilmesidir. 

PLC (programlanabilir lojik kontrol ) en yaygın olarak kullandığımız, çeşitli güvenlik birimleri ile irtibatlandırdığımız, metal işleme otomasyon çeşididir. 

Eksantrik pres otomasyonu ve hidrolik pres otomasyonu başta olmak üzere tüm metal işleme takım tezgahlarına bakım faaliyetleri sunulmaktadır. Enerji, güvenlik ve hız standartlarını iyileştirme yönünde otomasyon e bakım faaliyetleri verilmektedir.

Pres bakım konularında otomasyon bilgisi sahibi olan ve teknik tüm donanıma sahip elektrik otomasyon arıza ve bakım ekiplerimiz müşterilerimize hızlı ve akılcı çözümler sunar ve müşterilerimizin tesislerine “DEĞER KATAN” anlayışı ile hizmet vermektedir.

 


Enerji Üretim Makinaları Elektrik Bakım ve Otomasyon

Rüzgar santralleri ve Güneş paneli ile elektrik üreten tesislerin otomasyon ve elektriksel bakım faaliyeteleri hanata ekiplerince titizlik ve üst düzey teknolojik ekipmanların yardımı ile hassas bir şekilde verilmektedir.